Top partner

Marabu Deco Painter

MARABU DECO PAINTER

001_deco-painter-ukazka_s

Marabu-Deco Painter je vysoko kvalitný matný popisovač s veľmi dobrou krycou schopnosťou, ktorý je určený na maľovanie na takmer všetky, dokonca aj porézne povrchy, ako je drevo, papier, lepenka, sadra, terakota, modelovacia hmota, kov a pod. Popisovač je vyrobený na vodnej báze a je bez zápachu, preto je vhodný aj pre deti od 6 rokov. Farba popisovača je rýchloschnúca, svetlostála a odolná voči poveternostným vplyvom. Pre zvýšenie tejto odolnosti je vhodné farbu nechat schnúť nejmenej 30 minút a potom ju prelakovať napr. s Marabu Klarlack (lesklý), Mattlack (matný), or Seiden-mattlack (saténovo matný). Farba nepreniká cez papier.

Deco Painter ponúka systematicky zoradenú škálu odtieňov farieb: základné a módne odtiene a klasické metalické odtiene. So širokou škálou farebných odtieňov popisovačov Marabu Deco Painter môžete vytvoriť jemné, štýlové ako aj extravagantné farebné kombinácie. Deco Painter sa dá veľmi dobre kombinovať s farbami Marabu Decormatt Acryl, Acryl Color, Metallic/Glitter Liner a 3D Liner.

Aby farba dobre držala, musí sa povrch pred maľovaním zbaviť prachu a mastnoty. Povrch predmetu môžete najprv farebne vymaľovať podkladovou akrylovou farbou a potom na maľovanie jednotlivých motívov použite Deco Painter. Predkreslený motív si môžete na predmet preniesť aj ceruzkou cez kopírovací papier. Papier so vzorom, si na predmet prichyťte lepiacou páskou, aby sa Vám pri obťahovaní neposunul.

Práca s popisovačom je veľmi jednoduchá. Pred použitím ho silne potraste a po otvorení tlačte na jeho hrot tak dlho, až sa objaví farba. Maľovanie s popisovačom si najprv vyskúšajte na papieri a nie hneď na zdobenom predmete. Pokiaľ s popisovačom nepracujete, nenechávajte ho otvorený, aby Vám farba nezaschla, resp. nevysychala. Vrchnáčik popisovača vždy dobre zatvorte a popisovač uchovávajte vo vodorovnej polohe. Hrot popisovača sa dá vybrať a umyť pod prúdom vody.

Marabu Deco Painter ponúkame v tejto škále odtieňov: farebné odtiene

 

Deco Painter Marabu

NOVINKA! Marabu-Deco Painter je vysoko kvalitný matný popisovač s veľmi dobrou krycou schopnosťou, ktorý je určený na maľovanie na takmer všetky, dokonca aj porézne …

 
4,79 € s DPH
NOVINKA
 
Kontakt

KIZZE D&S spol. s.r.o.
Kukučínová 4443/28
926 01 Sereď
Slovensko

Predajňa

tel: +421  0904 630 850
e-mail: obchod @ kizze.sk

Predajňa
Pondelok - Piatok: 07:00-18:00
Sobota : 08:00-12:00
Nedeľa: ZATVORENÉ

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom