Top partner

Umelecké akrylové farby sady

z252

Umelecké akrylové farby 

Umelecké akrylové farby  ponúkajú začiatočníkom ale aj profesionálnym umelcom pozoruhodný výkon za nízku cenu, ale napriek tomu kvalitnú profesionálnu alternatívu. Tieto akrylové farby boli vyvinuté na základe najnovších poznatkov o pigmentoch a dlhodobých vedeckých výskumov. Používajú sa iba kvalitné umelecké vysokoelastické akrylátové pigmenty.

Dobrá krycia schopnosť je zaistená vysokou koncentráciou cenných pigmentov, významne vyššou než u bežných druhov ekonomických farieb. Používané pigmenty sú zárukou dobrej úrovne svetlo stálosti.

Využívanie výhradne vysokokvalitných akrylátov ako pojivo zaručuje vynikajúcu absorbčnosť na veľké množstvo povrchov, ako je kartón, plátno, plasty, sklo, rovnako ako vysokú elasticitu a pevnosť v ťahu. To umožňuje prácu v hrubších vrstvách bez rizika
krakovania.

Farby sú strednej hustoty, čo umožňuje variabilné použitie, od jednoduchých aplikácii miernej štruktúry, až po rozsiahle farebné aplikácie.

Priemerná doba schnutia je 20 minút pre maľby štetcom hrúbky 100 ?m.

Akrylové farby možno miešať so všetkými akrylovými farbami zo sortimentu a s médiami pre akrylové farby .

Jednou z najväčších výhod týchto farieb je pozoruhodne nízka cena v porovnaní s intenzitou farby a krycou schopnosťou, zvlášť pri použití veľkých objemov.

 
   

MARABU ACRYL COLOR 5 x 100 ml

 

Farby akrylové 10 farieb x 16 ml KOH-I-NOOR

 

Farby akrylové 6 farieb x 14 ml

MARABU ACRYL COLOR 5 x 100 ml Žltá,Oranžová, Tmavomodrá, Biela, Čierna Umelecké akrylové farby MARABU ACRYL COLOR ponúkajú začiatočníkom ale aj profesionálnym …

 

Sada akrylových farieb 10 ks

 

Sada základných akrylových farieb

     
12,11 € s DPH
  8,39 € s DPH
  4,79 € s DPH
SKLADOM NOVINKA
 
SKLADOM
 
SKLADOM
 
Kontakt

KIZZE D&S spol. s.r.o.
Kukučínová 4443/28
926 01 Sereď
Slovensko

Predajňa

tel: +421  0904 630 850
e-mail: obchod @ kizze.sk

Predajňa
Pondelok - Piatok: 07:00-18:00
Sobota : 08:00-12:00
Nedeľa: ZATVORENÉ

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom