Top partner

O spoločnosti

sdc10194

Vážení zákazníci,

naša spoločnosť vznikla začiatkom roku 2011. Jej hlavné zameranie je vyplniť miesto na trhu zabezpečením dokonalého servisu pre zákazníka v maloobchodných prevádzkach a jeho pohodlie. Sortiment našej spoločnosti je tvorený sortimentom z tuzemského ale aj zahraničného trhu a samozrejme jeho škála výberu je tvorená hlavne zo strany zákazníkov, ktorí môžu aktívne dopĺňať šírku sortimentu priamo v predajni. Počas svojho pôsobenia na trhu si chceme vďaka svojej profesionalite a kvalite služieb vybudovať dobré meno u svojich zákazníkov. Chceme byť pre vás dobrý a spoľahlivý obchodný partner, ktorý vie čo potrebujú jeho zákazníci. Svojím vysokým nasadením a profesionalitou chceme uspokojovať aj tých najnáročnejších klientov.

V Slovenskej republike máme zatiaľ len jednu maloobchodnú prevádzku, ktorá sídli v Seredi a budeme sa snažiť o ďalšiu expanziu v rámci Slovenska , aby sme boli čo najbližšie k našim zákazníkom a tým vieme zabezpečiť dokonalý servis priamo pre vás.
V prípade, že vás niečo zoaujalo alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte a využite našu mailovú adresu obchod@kizze.sk. Radi uvítame vaše námety a pripomienky, ktoré prispejú ku skvalitneniu našej spolupráce.

Ďakujeme

Kolektív spoločnosti KIZZE D&S s.r.o.

Kontakt

KIZZE D&S spol. s.r.o.
Kukučínová 4443/28
926 01 Sereď
Slovensko

Predajňa

tel: +421  0904 630 850
e-mail: obchod @ kizze.sk

Predajňa
Pondelok - Piatok: 07:00-18:00
Sobota : 08:00-12:00
Nedeľa: ZATVORENÉ

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom